Wczytuję dane...
O sklepie

Jesteś w miejscu przepełnionym ciepłem, szczęściem oraz radością. Uśmiechamy się na powitanie i z iskierką w oku z podekscytowania czekamy na każdy kolejny dzień. Stworzyliśmy wirtualny świat, w którym panuje bardzo rodzinna atmosfera. Cieszymy się, że jesteś z nami.

Fazadom.pl to sklep internetowy skoncentrowany na potrzebach całej rodziny. Zadbamy o każdego – małego i dużego, mamę, tatę, jak i dzieci. Pomożemy zaaranżować Ci miejsce, w którym Twoje pociechy będą miały najlepsze warunki do rozwoju, a Ty swój kącik do odpoczynku i relaksu. Mamy fazę na dom, w którym jest uśmiech, miłość i wzajemna troska. Wierzymy, że takich domów jest coraz więcej, a naszą misją jest je ubierać w kolory i formy.

Wszystko zaczyna się od dzieci

Kiedy pojawia się dziecko, świat staje na głowie. Dla rodziców najważniejszy jest teraz mały człowiek. To wokół niego toczy się całe rodzinne życie. Chcemy, aby już od pierwszych wspólnych dni i przez wszystkie kolejne, Twój maluch rozwijał się w najlepszym dla niego środowisku. To z tego powodu przygotowaliśmy ofertę artykułów dla niemowląt, która przygotuje Cię na powitanie małego wielkiego człowieka. Zadbaliśmy też o starsze dzieci, dla których mamy drewniane zabawki, klocki, bujaki, skoczki, samochodziki, lalki wraz z akcesoriami, ale też zabawki ogrodowe i edukacyjne – dla każdego coś innego! Będziemy z Tobą również podczas przygotowań do szkoły, tworząc wyprawkę dla Twojego ucznia.

Bo rodzice też są ważni

Poświęcając się całkowicie dziecku, nie zapominaj o sobie, jesteś dla niego tak samo ważny, jak ono dla Ciebie, musisz zadbać o siebie i swoje otoczenie. Fazadom.pl to też sklep, z pomocą którego zaaranżujesz nowoczesny salon, udekorujesz przytulną sypialnię, przywitasz wiosnę w ogrodzie w nowej odsłonie, a nawet urządzisz domową siłownię. Pragniemy zadbać o najmniejszy kawałek Twojego świata, aby dać wszystko, co najlepsze Tobie i Twojej rodzinie.

Szczęście na 4 solidnych kolumnach

Dziecko – zabawki dla maluszków i starszaków, do domu i ogrodu, wyprawka dla niemowlaka i ucznia.

Dom – meble do pokoju dziecięcego, oryginalne stoliki do salonu oraz stoły do jadalni, wyposażenie przedpokoju i biura.

Ogród – wszystko do zabawy, atrakcje dla całej rodziny, skoczne trampoliny, meble ogrodowe, baseny i grille.

Sport – rowerki i ławki treningowe, stoły do bilardu i gry w piłkarzyki, akcesoria fitness i jeszcze więcej dla mniej i bardziej aktywnych.