Wczytuję dane...

Lampy TUTU

Piękne, delikatne, czarujące.

Puszyste jak chmurka lub wata cukrowa. 

Jedyne w swoim rodzaju! 

Nasze Lampy TUTU powstały z potrzeby stworzenia lamp wyjątkowych. Takich, które nadadzą pomieszczeniom niezwykły, ciepły charakter.

Dzięki swojej delikatności i puszystości dodają uroku i ożywiają każdy pokój- dziecięcy, nowoczesny, minimalistyczny. Wspaniale komponują się ze stylem skandynawskim. 

Swoim oryginalnym wyglądem przyciągają wzrok i zachwycają.

Dzięki lekkości materiału lampy dają jasne, ciepłe światło.

Zastosowanie praktycznych rozwiązań pozwala na wypranie całości materiału w dowolnym momencie.

Bogata kolorystyka pozwala dopasować Lampę TUTU do każdego wystroju.

Urocza w pokoiku dziecięcym.

Romantyczna w sypialni.

Elegancka w salonie.

A Ty gdzie byś ją powiesił?

 

SKĄD POMYSŁ?

Pomysł zrodził się, gdy urządzałam swoim córeczkom pokoik w naszym nowym domu. Lamp w sklepach  było wiele, ale żadna mnie nie zachwycała, nie spełniała moich oczekiwań.

Ta wymarzona miała być piękna, oryginalna, dawać jasne światło, być łatwa do utrzymania w czystości. Miała być po prostu idealna! Piękna i praktyczna.

Gdy już udało się znaleźć coś, co spełniałoby przynajmniej częściowo moje oczekiwania, okazywało się, że cena jest tak absurdalnie wysoka, że wracałam do punktu wyjścia i znowu szukałam…

Pokój dziewczynek miał być raczej zwyczajny. Trochę różu, bieli, może szarości. Minimalistyczny, bez ogromu ozdób. Delikatny kolor na ścianach, ładne obrazki, białe meble. Reszta i tak się "zabałagani", wypełni jakimiś zabawkami, książkami.

Brakowało tylko lampy, która doda trochę charakteru, ociepli pokój, będzie miła dla oka.

W szafie leżało kilka rolek tiulu, kupionego na pompony do pokoju dziewczynek. Zrezygnowałam z tego pomysłu, bo nie bardzo wiedziałam gdzie je zawiesić. I w pewnym momencie coś mi zaświtało w głowie… Może TIUL?

I tak zaczęłam kombinować, szukać, czytać. Pomyślałam, że na pewno ktoś już wpadł na taki pomysł. Ale NIE! Jakieś lampy z tiulem znalazłam, ale ich wygląd i praktyczność pozostawiały wiele do życzenia. Owszem jedna była całkiem, całkiem… Ale kosztowała ponad 4 tysiące złotych!

Zakasałam więc rękawy i postanowiłam spróbować stworzyć swoją własną, wymarzoną lampę.

W kolejnych etapach dopracowałam szczegóły. Dokupiłam więcej tiulu, bo okazało się, że lampa będzie jeszcze ładniejsza, gdy dodam jeszcze kilka rolek. W ten sposób powstała piękna, puszysta, niezwykle urocza lampa z 150 metrów tiulu!

Mój prototyp nadal wisi w pokoju dziewczynek, nadal robi wrażenie, pomimo ciągłego bałaganu. Zawsze działa na mnie hipnotyzująco.

Teraz powstały kolejne lampy, w różnych kolorach, bardziej dopracowane i jeszcze piękniejsze.

Lampa TUTU dzięki lekkości tiulu daje jasne, ciepłe światło. Może stanowić ciepłe, klimatyczne oświetlenie przy słabszej żarówce. Przy mocniejszej może być głównym oświetleniem pokoju. Wygląda pięknie i w dzień, i wieczorem przy zapalonym świetle.

Wiem jak ważne dla rodziców jest utrzymanie pokoju dziecka w czystości, dlatego lampa skonstruowana jest tak, by w każdej chwili można było z niej zdjąć materiał do prania.

Po wypraniu wystarczy materiał nałożyć z powrotem na lampę i uformować, żeby znów miała ładny, puszysty kształt. Czysta i pachnąca może znowu cieszyć oko.  

                                                                                                                                                                                                     A. Nowak

Sortuj według:
Wyświetl po produktów