Wczytuję dane...

Kolorowa Kolejka z wagonikami do ciągania Viga Toys

średnia: 0.0  ocen: 0
91,90 PLN
Produkt dostępny!
Model: 50089
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: viga toys
Masz pytania? Zapytaj o produkt

Kolorowa Kolejka z wagonikami do ciągania cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia. Idealna do przedszkola jak i do domu.

Kolorowa Kolejka z wagonikami do ciągania od firmy Viga, to jedna z czołowych zabawek, która sprawdzi się jako pomoc u dzieci, które zaczynają stawiać pierwsze kroki.

Kolejka z wagonikami będzie dla nich atrakcją i zachętą do doskonalenia umiejętności chodzenia.

Kolorowe wagoniki cieszą oko i zachęcają do zabawy.

Kolorowe klocuszki można łączyć ze sobą poprzez nakładanie elementów na drewniany kołeczek.

Elementy drewniane zostały polakierowane i pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku, lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość, producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to, aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.