Wczytuję dane...

Drewniane klocki Viga Toys Farma 50 elementów

średnia: 0.0  ocen: 0
64,90 PLN
Produkt dostępny!
Model: 50285
Waga produktu: 2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: viga toys
Masz pytania? Zapytaj o produkt

Drewniane klocki od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy.

Takie klocki dla dziecka od 2 roku życia pomogą kształtować precyzję ruchów rączek, oraz poprawić koordynację wzrokowo-ruchową.

To zalety, których nie zastąpi żadna inna zabawka.

W zestawie znajduje się 50 klocków z kolorowymi obrazkami z figurami geometrycznymi oraz zwierzątkami i roślinami.

Różnorodność elementów umożliwia budowanie niepowtarzalnych obiektów.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość, producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to, aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.