Wczytuję dane...

Viga Drewniana Lupa Dla Dzieci Żabka

średnia: 0.0  ocen: 0
14,90 PLN
Produkt dostępny!
Model: 53912
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: viga toys
Masz pytania? Zapytaj o produkt

Jeśli Twoje dziecko jest niezwykle ciekawe świata, to mały odkrywca na pewno ucieszy się z narzędzia, które pozwoli dogłębniej poznać każdy szczegół oglądanych rzeczy.

Lupa dla dzieci firmy Viga jeszcze bardziej rozpali ciekawość, gdyż pozwoli na zobaczenie detali, jakich nie widać gołym okiem.

Odkrywanie świata nabierze nowych barw, a każde zwierzątko, kamyk, czy roślina, zostaną poznane na nowo.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość, producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to, aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.