Wczytuję dane...

Nauka Cyferek Szablon Do Tablicy Drewnianej Viga

średnia: 0.0  ocen: 0
63,90 PLN
Produkt dostępny!
Model: 50859
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: viga toys
Masz pytania? Zapytaj o produkt

Szablon z cyferkami do drewnianej tablicy Viga Toys, która służy do nauki pisania i rysowania podstawowych kształtów.

Nakładka z cyferkami doskonale sprawdzi się przy nauce arytmetyki, a ponadto pomoże maluchowi opanować pisanie.

Koordynacja wzrokowo-ruchowa jest jedną z najważniejszych umiejętności do rozwijania w młodym wieku dziecka, a kluczowym przy nauce pisania.

Dzięki tablicy takiej jak ta, zadanie stanie się dużo prostsze.

Tablica nie tylko pokazuje kształty cyferek, jakie próbujemy rysować, ale także przy liniach są strzałki, dzięki którym maluch widzi, jakie ruchy musi wykonywać po kolei. Jest to ogromne ułatwienie.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku, lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość, producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to, aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.