Wczytuję dane...

Drewniany Labirynt Przeplatanka Viga edukacyjno sensoryczny

średnia: 0.0  ocen: 0
75,90 PLN
Produkt dostępny!
Model: 50120
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: viga toys
Masz pytania? Zapytaj o produkt

Drewniany Labirynt Przeplatanka Viga edukacyjno sensoryczny.

Na metalowych kolorowych prętach umieszczone są piękne drewniane postacie takie jak motylek, ślimaczek, biedronka, które dziecko może przesuwać w dowolny sposób, ćwicząc przy tym precyzję ruchów palców i dłoni.

Dodatkowo podstawa zabawki to łąka, na której znajduje się mała farmerka wraz ze swoim kompanem – pieskiem.

Wszystkie postacie umieszczone są na kołach zębatych – które można dowolnie konfigurować.

Labirynt, po którym można przesuwać figurki biedronki i słoneczka, jest bardzo interesującym zajęciem dla malucha.Wymiary opakowania: 20 x 20 x 26 cm.

Wiek: od 2 lat.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku, lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość, producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to, aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.